Bitcoin (BTC) Cena może wejść w ultra-niedźwiedzi sezon Wkrótce, wieloletnia analiza pokazuje

Prawnik korporacyjny i handlowiec kryptocrrencies Levi Ackerman odsłonił ponurą analizę cen Bitcoin (BTC) dla byków. Wzorzec ten występował przez dziewięć lat z rzędu!

Krwawe lato
Byki powinny być ostrożne, ale nie panikować.
Levi Ackerman podsumował średniookresowe wyniki Bitcoinu (BTC) oraz wyniki cenowe w miesiącach letnich w latach 2011-2019 i stwierdził, że moneta królewska traci minimum 30%.

Krwawe lato
Pan Ackerman zademonstrował dziewięć wykresów cenowych Bitcoinów (BTC), aby zaprezentować swoje typowe wyniki w ciągu ostatnich dziewięciu lat. Zgodnie z jego tweetem, każde lato przyniosło co najmniej jeden niedźwiedzi cykl przy spadku cen o 30-60%.

Najbardziej bezlitosny upadek miał miejsce około dziewięciu lat temu (lato 2011). Cena Bitcoina (BTC) straciła prawie 60%, co można porównać do niedawnego swobodnego spadku w Czarny Czwartek.

Ostatnie trzy spadki były mniej wrażliwe, a strata netto dla Bitcoin Profit (BTC) utrzymała się na poziomie od 30% do 31%. W 2015 roku Bitcoin (BTC) przeszedł przez dwa kolejne rajdy niedźwiedzie, co doprowadziło do prawdziwego dramatu dla wszystkich posiadaczy Bitcoinów (BTC).

Pan Ackerman zapytał najbardziej wpływowych traderów Crypto Twittera o ich opinie w odniesieniu do tej tendencji, np. Michael van de Poppe i Teddy Cleps.

Byki powinny być ostrożne, ale nie panikować

Holenderski analityk kryptokur walut, handlowiec i pedagog Michael van de Poppe twierdził, że to nic innego jak „nowa narracja“. Przypomniał, że w zeszłym tygodniu społeczność obawiała się ewentualnego ruchu w dół spowodowanego masowym wygasaniem kontraktów terminowych.

Jak wcześniej informował U.Today Crypto News, pan van de Poppe odrzucił pomysł krwawej kąpieli spowodowanej wygaśnięciem kontraktu terminowego. Według niego, inwestorzy będą po prostu otwierać nowe kontrakty i ten długo oczekiwany moment może przynieść tylko „intra-day volatility“.

Jednakże, pan van de Poppe wskazał nowe kluczowe poziomy, które muszą być utrzymane przez byki, a obecnie znajduje się na wodach o wartości poniżej 9000 dolarów.

Wszystko zależy od posiadania 8 600-8 800 USD. Jeśli to zrobimy, mamy ukrytą byczą dywergencję (nie robię z nimi zbyt wiele regularnie). I jeszcze jedno HL. Kolejny test za 10,500$ = bardzo prawdopodobne wyłamanie. Strata $8,600 -> unieważnienie.
Więc byki nie powinny przygotowywać się na dwucyfrowe spadki, ale ostatni poziom wsparcia spadł tylko o 6% w stosunku do obecnej ceny Bitcoin (BTC), która wynosi 9.159 dolarów.